neděle 14. února 2010

14.02.2006 ve 14.40hod.

Dnes odpoledne to byly přesně 4 roky, co se nám narodil tenhle malý uzlíček štěstí a .....podívejme jaká je z uzlíčku princeznička.................:-)
Krásný obrázek pro nás vyrobila teta Eva............"Evičko, moc děkujeme,jsi naše šikulka"!

Žádné komentáře:

Okomentovat