Svátek zamilovaných jsme strávili u nás s našimi milovanými přáteli, Emičkou, její maminkou Evou a tátou Michalem...........

................z fotek to vypadá velmi idylicky..........:-)

......jak si holčičky krásně hrály a dospělí měli klid na kafíčko a povídání.............

............no, byly tam světlé okamžiky, které jsme bleskurychle dokumentovali............ovšem ve skutečnosti dnes měly holky prostě bojovnou náladu a my dospěláci jsme si zahráli tak trochu na rozhodčí...............:-)

Kamarádi naši, děkujeme za návštěvu, i tak to bylo moc moc fajn a těšíme se na příště!
... my děkujeme... dnešní odpoledne ... učiněný balzám na nervy... musíme zrealizovat častěji :-)
OdpovědětVymazat