neděle 14. února 2010

233.den - VALENTÝN

Svátek zamilovaných jsme strávili u nás s našimi milovanými přáteli, Emičkou, její maminkou Evou a tátou Michalem........... ................z fotek to vypadá velmi idylicky..........:-)
......jak si holčičky krásně hrály a dospělí měli klid na kafíčko a povídání.............
............no, byly tam světlé okamžiky, které jsme bleskurychle dokumentovali............ovšem ve skutečnosti dnes měly holky prostě bojovnou náladu a my dospěláci jsme si zahráli tak trochu na rozhodčí...............:-)
Kamarádi naši, děkujeme za návštěvu, i tak to bylo moc moc fajn a těšíme se na příště!



1 komentář:

  1. ... my děkujeme... dnešní odpoledne ... učiněný balzám na nervy... musíme zrealizovat častěji :-)

    OdpovědětVymazat