Kristýnka má zítra 4.narozeniny a Valentýnka svátek............., dnes měla být velká rodinná oslava, ale část rodiny je nemocná, tak jsme oslavu přesunuli. No ale dortík a dárky nesměl dnes přesto chybět:-)

Naše milá a už docela velká holčičko Kristýnko, k Tvým krásným 4.narozeninám Ti přejeme jen to nej, ať jsi šikovná a milá holčička, ať Tě štěstíčko a láska nikdy neopouští! Tvoji milující maminka, tatínek a sestřička Valentýnka.

Naše milá a malá holčičko Valinko, krásný Valinkový a Valentýnkový den :-) Ti přeje maminka, tatínek a sestřička Kristýnka.

Garderóba ve stylu myšky Minnie, jak říká Kristýnka:"to je přece Disney........" A co Vy? Věděli jste už ve 4 letech co je to Disney:-)???

Valinka dostala krtečkovský bazén a do něj jí Kristýnka dala barevné balónky, se kterými si hrála, když jí bylo tolik, co Valince...... A já už se těším, jak budu od rána do večera sbírat po celém domě barevné balónky..........:-)
Přejeme holčinkám vše nej nej ...dort je nádherný a holkám to moc sluší.
OdpovědětVymazat... k takovému krásnému přání od maminky není co dodat ... i my se připojujeme.... všechno nej nej nej Kristýnce i Valentýnce... Eva,Michal,Macek a Ema
OdpovědětVymazat