čtvrtek 18. února 2010

237.den - Hudební škola Yamaha

Ano, ano, vidíte dobře, už takhle malé děti mohou chodit do hudební školičky...............přihlásili jsme i naši Valinku...............dnes jsme byly poprvé a musím říct, že se jí to moc líbilo a mně tím pádem taky:-)!


1 komentář:

  1. Jééééééééé holky a ke komu chodíte na Yamahu? Přemýšlím jak se jmenuje ten tuleň, vypadlo mi to z hlavinky :-).Natálka taky chodila a moc se jí tam líbilo.

    OdpovědětVymazat