sobota 20. února 2010

239.den - Oslava

Tak konečně se naše holčičky dočkaly.....po překonaných nemocech dnes proběhla narozeninovo-svátková oslava...........děti byly moc spokojené.............a troufám si říct, že dospělí taky, hodovalo se, povídalo se, prostě vydařené milé odpoledne... "DORT" na pekáči .......
...několik aspektů -
a/vlastním malou dortovou formu pro tolik hostů.....
b/byla jsem líná péct dorty dva :-)



















Žádné komentáře:

Okomentovat