pondělí 8. února 2010

226.den - Srnky

Ještě jedna vzpomínková na naši zimní dovolenou, tyhle srnky nám běhaly na kopci za chalupou, viděli jsme je vždy dost z dálky, ostřila jsem a přibližovala jak se dalo a pak rychle cvak, aby mi neutekly:-).
Tak, kdo by nepoznal, představuji Vám Krkonošské srnky

Žádné komentáře:

Okomentovat