sobota 6. února 2010

225.den - Poslední horský den

A dovolená končí, dnes jedeme domů, v téhle kouzelné chaloupce jsme bydleli posledních pár dnů a hory jsme si užili opravdu dostatečně, i když my dospělí jsme tentokrát nelyžovali, ale ten vzduch....a těch čajů s rumem:-)
prostě pohoda!!!



1 komentář:

  1. .....tak to je pohádka... a Kristýnka je mazák.... fakt šikulka !!!

    OdpovědětVymazat