Patřím do kategorie "matek obětavých a všehoschopných":-) .............Kristýnka bude mít v neděli narozeniny a ačkoliv já sama též na antibiotikách, tuhle výslužku jsem připravila na zítřek Kristýnce do školky pro kamarády a paní učitelky............bonbónky, čokoládičky a moučníček "Hraběnčiny řezy":-). Ale co bychom pro ta naše zlobivá zlatíčka neudělaly, že ano.................:-)?
Žádné komentáře:
Okomentovat