Dnes jsme byly s Valinkou na kontrole, už je to mnohem lepší, jen musí dobrat ATB. Já jdu na kontrolu až v úterý, ale to nám nezabránilo konečně se aspoň na chvilku zastavit u našich holčiček Emičky a Evičky a velmi "aktuálně" popřát Emičce k narozeninám, měla je totiž už v lednu......
Holky naše, děkujem, bylo to prima odpoledne!!!


A již tradičně.............:"teto Evo, pusť nám pohádku, my jsme strááášně unavený......... a taky nám dej nějakou dobrotu......:-)"
Žádné komentáře:
Okomentovat