....pěkný dáreček jen co je pravda :-( tak se držte holky... a ať jsou ty "laštovice" rychle pryč :-))
....pěkný dáreček jen co je pravda :-( tak se držte holky... a ať jsou ty "laštovice" rychle pryč :-))
OdpovědětVymazat