středa 24. února 2010

242.den - Neštovice

Tak si dnes Kristýnka přinesla ze školky "dárek" v podobě neštovic...., tak jsem hned "vyblejskla" první dvě a pak už jsme to přestali počítat............., je to pěkný fofr.
"Maminko, já si nebudu škrábat ty "laštovice", ať jsou brzo pryč.....:-)".

1 komentář:

  1. ....pěkný dáreček jen co je pravda :-( tak se držte holky... a ať jsou ty "laštovice" rychle pryč :-))

    OdpovědětVymazat