skip to main
|
skip to sidebar
čtvrtek 11. února 2010
229.den - "Valinko,kde jsi?"
Znáte takové to "podezřelé" ticho, když nejsou děti slyšet ani vidět,přestože víte, že jsou někde poblíž:-)? Takhle jsme našli naši Valu, ještě s čepicí na hlavě po příchodu ze školky, ale už si "pochutnávala" na Kristýnčiné mastičce:-)
1 komentář:
Anonymní
12. února 2010 v 11:38
... hustě :-) Valu je šikulka ... už ví jak na uzávěry :-)
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Krupičky
Můj nový blog
Radosti i starosti
OZNÁMENÍ
před 12 lety
O mně
IRENA
Zobrazit celý můj profil
Vítejte u nás........... Tak takhle u nás plyne den za dnem......., pojďte se podívat a nahlédnout tak do našeho každodenního života
Archiv blogu
▼
2010
(180)
►
června
(27)
►
května
(31)
►
dubna
(30)
►
března
(31)
▼
února
(30)
247.den - Babička Dana
246.den - Panenky pro holky
245.den - Žába v díře
244.den - Adélka a Toníček
243.den - Počítač
242.den - Neštovice
241.den - Bačkorky
240.den - Návštěva
20.ÚNOR.... léta páně 1965
239.den - Oslava
238.den - Ve stylu DISCO:-)
237.den - Hudební škola Yamaha
236.den - Palačinky
235.den - Evička + ?
234.den - U zubaře
14.02.2006 ve 14.40hod.
233.den - VALENTÝN
232.den - Kristýnka a Valentýnka
231.den - Opožděná gratulace
230.den - Výslužka
229.den - "Valinko,kde jsi?"
228.den - Co bude dnes k večeři?
227.den - Zpátky do reality
226.den - Srnky
225.den - Poslední horský den
224.den - Podruhé na lyžích
223.den - Poprvé na lyžích
222.den - Na horách
221.den - Spící holčička
220.den - Tvarožník
►
ledna
(31)
►
2009
(189)
►
prosince
(33)
►
listopadu
(28)
►
října
(31)
►
září
(30)
►
srpna
(32)
►
července
(35)
Vzkazy
Vzkazník od Vsevjednom.cz
... hustě :-) Valu je šikulka ... už ví jak na uzávěry :-)
OdpovědětVymazat