čtvrtek 11. února 2010

229.den - "Valinko,kde jsi?"

Znáte takové to "podezřelé" ticho, když nejsou děti slyšet ani vidět,přestože víte, že jsou někde poblíž:-)? Takhle jsme našli naši Valu, ještě s čepicí na hlavě po příchodu ze školky, ale už si "pochutnávala" na Kristýnčiné mastičce:-)

1 komentář:

  1. ... hustě :-) Valu je šikulka ... už ví jak na uzávěry :-)

    OdpovědětVymazat