sobota 6. února 2010

222.den - Na horách

Tak jsme jakž takž zažehnali všechny nemoci a vyrazili na hory na takovou mini-dovolenou..... ...a je tu nádherně, hromady sněhu, sluníčko svítí....
...sáňky jezdí....

....prostě paráda





Žádné komentáře:

Okomentovat