středa 17. února 2010

235.den - Evička + ?

Dnes nás navštívila moje milovaná dlouholetá přítelkyně Evička se svým krásným bříškem....Foto uveřejňuji s laskavým dovolením majitelky bříška:-)
"Bříško, bříško, kdo v Tobě přebývá.......?"

Žádné komentáře:

Okomentovat