středa 17. února 2010

236.den - Palačinky

............nedělám je moc často, ale asi budu muset.............:-), jednak Kristýnku moc bavilo mi pomáhat a pak ty upatlané šťastné obličeje a "mňam, mňam, mňam", to určitě stojí za to, postát si chvíli u pánviček a smažit a smažit.
U nás se dnes podávaly k večeři,plněné sladkým tvarohem s rozinkami a malinovou marmeládou










Žádné komentáře:

Okomentovat