sobota 20. února 2010

20.ÚNOR.... léta páně 1965

Ještě nemohu opomenout dnešní významné datum, respektive datum přesně před 45 lety....,
.....45ti leté totiž mají dnes naši rodičové výročí svatby..............oni sice už několik let říkají, že není co slavit, ale musím nesouhlasit, protože podle mě je to velký důvod k oslavě......, ....takže "Milá maminko a tatínku, tchýňko a tchánku, babičko a dědečku, my všichni Vám moc a moc gratulujeme, je to krásné výročí hodné obdivu!!! Přejeme další společná léta strávená jen v klidu a v pohodě! Vaše 4 Krupičky"

1 komentář:

  1. Souhlasím, rozhodně je co slavit .... proto se také připojuji s přáníčkem ....

    Ať jste stále jako v ráji, ať Vám srdce láskou hrají, dneska, zítra, pořád dál, ať jste nejšťastnější pár.Hezkou safírovou svatbu...

    OdpovědětVymazat