2 cibule nakrájené na klínky
2 lžíce olivového oleje
sůl a čerstvě mletý pepř
150g hladké mouky
1 lžíce dijonské nebo anglické hořčice (já jsem dala lžíci plnotučné a lžíci kremžské)
2 vejce
300ml mléka
Klobásky a cibuli rozložíme do zapékací mísy, pokapeme olejem, osolíme, opepřímea pečeme při 190st.asi 20 min.do zlatova. Mezitím připravíme hladké těstíčko z mouky, hořčice, vajec a mléka, osolíme, opepříme a nalejeme k horkým klobáskám a cibuli a vrátíme do trouby ještě na 30-40 minut, dokud nebude kůrčička zlatavá a křupavá

Žádné komentáře:
Okomentovat