Po včerejších oslavách u nás jsme na dnešek dostali pozvání na oběd k našim milým přátelům Evičce a Láďovi, sešlo se nás celkem 6 dospěláků, 3 děti venku + 2 děti ve 2 bříškách:-). Oběd byl mňamózní, společnost skvělá..................


....a jaké bylo překvapení, když se teta Evička vytasila s dortem pro Kristýnku, tak to už je třetí dort k těmto narozeninám, a to ještě Kristýnka netuší, že příští týden bude ještě jeden:-), pro letošní únorové oslavy už poslední:-)!!!

Tátové v akci:-), respektive všichni sledují Krtka a maminky mají malou klidnou chvilku u kafíčka:-).
Žádné komentáře:
Okomentovat