pondělí 15. února 2010

234.den - U zubaře

Naše holčičí trojka za doprovodu maminek dnes vyrazila na 4letou a skoro 1 a 1/2letou:-) zubařskou prohlídku................... ..............všechny holčičky byly statečné a hodné, zoubky v pořádku, od paní doktorky vyfasovaly obrázek...........
................a tak je maminky za odměnu vzaly na houpací atrakce a pak jsme se všichni společně
"rozšouply" na obědě v McDonaldu..............., to by paní zubařka koukala.............:-), no ale pro jednou...




Žádné komentáře:

Okomentovat