sobota 27. února 2010

246.den - Panenky pro holky

Dnes už jsem začala využívat "železných" zásob, respektive tuhle "tvořící" knížku jsem měla schovanou pro Kristýnku k svátku..............., no ale když je chudinka nemocná................, venku svítí sluníčko, ona nemůže ven, Valinka je s tátou na procházce, tak my dvě jsme se pustily do oblékání panenek a musím říct, že jsme si to fakt užily:-)!
Je to úžasná věc pro malé holčičky a malé prstíčky, není zapotřebí nůžek, panenky a šatičky se jen vytlačují, paráda!






Žádné komentáře:

Okomentovat