sobota 6. února 2010

223.den - Poprvé na lyžích

A je to tady..........Kristýnka 1.den v lyžařské školičce...nasadit boty a jde se na to...Ty dlouhé nohy patří panu instruktorovi Ondrovi, hned se skamarádili, což se nám s Radimem dost ulevilo:-), kdo zná dobře naši starší ratolest, jistě pochopí....:-)




Ségra, doufám, že se to brzo naučíš, už mě to v tom kočáře moc neba, chci si jít s Tebou zasáňkovat:-)







Žádné komentáře:

Okomentovat