A je to tady..........Kristýnka 1.den v lyžařské školičce...nasadit boty a jde se na to...

Ty dlouhé nohy patří panu instruktorovi Ondrovi, hned se skamarádili, což se nám s Radimem dost ulevilo:-), kdo zná dobře naši starší ratolest, jistě pochopí....:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat